O mnie

Adwokat Katarzyna Koś, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W trakcie studiów brała udział w programie Socrates – Erasmus, który umożliwił jej odbycie części studiów prawniczych na Uniwersytecie w Rostocku. Dało jej to możliwość poznania niemieckiej kultury prawniczej i zasad tam panujących.

Ponadto w 2011 roku ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Filologicznym – Instytut Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim „Tłumaczenia prawne polsko – niemieckie i niemiecko - polskie”. Jednocześnie biegle włada w mowie i piśmie językiem angielskim oraz językiem hiszpańskim. Ukończyła wiele kursów językowych w Polsce i zagranicą, w tym język angielski dla prawników. Ponad dwa lata przebywała w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii zdobywając doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach.

Powyższe kwalifikacje zawodowe, jak również posiadane doświadczenie w zakresie profesjonalnie świadczonej pomocy prawnej, nabyte w czasie aplikacji adwokackiej w renomowanych kancelariach oraz obecnie wykonywanego zawodu adwokata pozwala na obsługę prawną Klientów na najwyższym poziomie na terenie Polski jak i za granicą, w tym obsługi klientów niemiecko-, hiszpańsko- i anglojęzycznych.

 
E-PORADA