Kancelaria

Kancelaria adwokacka Katarzyny Koś ma główną siedzibą w Szczecinie, przy ul. Wojska Polskiego 22/4, a także filię w Barcelonie. 
Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną  zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych w formie udzielania porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, zastępstwa procesowego przez Sądami, Prokuraturami, Organami Administracji Państwowej i Samorządowej, uczestniczenia w negocjacjach. Odnosi się to zarówno do pomocy przy konkretnej sprawie jak i w ramach kompleksowej obsługi podmiotów w ramach stałej współpracy.
 
Dzięki biegłej znajomości „prawniczego” języka niemieckiego i angielskiego pomoc jak i stała obsługa świadczona jest także w obu językach obcych zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych na najwyższym poziomie. Ponadto adwokat Katarzyna Koś posługuje się językiem hiszpańskim, stąd obsługa możliwa jest także dla klientów hiszpańskojęzycznych. Usługi prawne są świadczone w siedzibie Kancelarii w Szczecinie, w filii w Barcelonie oraz w siedzibie Klienta i w miejscach odpowiadających jego potrzebom, a także za pośrednictwem sieci Internet.
 
Kancelaria świadczy również pomoc obywatelom polskim przebywającym w Hiszpanii w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, spadkowych i administracyjnych. Swoją ofertę kieruję do wszystkich tych osób, które potrzebują pomocy w zakresie prawa polskiego. Polecam również swoją pomoc wszystkim przedsiębiorcom, w szczególności hiszpańskim w bieżącej obsłudze prawnej oraz w zakresie zamierzonych inwestycji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 
 
Pozostając do Państwa dyspozycji, zapraszam do współpracy.

Współpraca

Aby zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę Kancelaria współpracuje również z innymi profesjonalistami, w tym notariuszami, radcami prawnymi, komornikami, tłumaczami przysięgłymi języka angielskiego, niemieckiego, a także tłumaczem języka hiszpańskiego. Ponadto Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całej Polski współpracując z profesjonalistami z innych miast. 
E-PORADA