Kancelaria

Kancelaria adwokacka Katarzyny Koś ma główną siedzibą w Szczecinie, przy ul. Wojska Polskiego 22/4, a także filię w Choszcznie przy ul. Bohaterów Warszawy 11.

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną  zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych w formie udzielania porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, zastępstwa procesowego przez Sądami, Prokuraturami, Organami Administracji Państwowej i Samorządowej, uczestniczenia w negocjacjach. Odnosi się to zarówno do pomocy przy konkretnej sprawie jak i w ramach kompleksowej obsługi podmiotów w ramach stałej współpracy.
 
Dzięki biegłej znajomości „prawniczego” języka niemieckiego i angielskiego pomoc jak i stała obsługa świadczona jest także w obu językach obcych zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych na najwyższym poziomie. Usługi prawne są świadczone w siedzibie Kancelarii w Szczecinie, w filii Kancelarii w Choszcznie oraz w siedzibie Klienta i w miejscach odpowiadających jego potrzebom, a także za pośrednictwem sieci Internet.
 
Pozostając do Państwa dyspozycji, zapraszam do współpracy.